مشاوره مهاجرت به کانادا

یکی از موارد مهم و ضروری در بحث مهاجرت موفق به کانادا، مشورت با فردی متخصص در این امور است. با وجود مسیر‌ها و برنامه‌های مختلف مهاجرتی انتخاب بهترین مسیر توسط خود متقاضی کار دشواری خواهد بود. برای بررسی شرایط فرد برای مهاجرت، مشاوره‌ی مهاجرت به کانادا با فردی قابل اعتماد و  متخصص در حوزه‌ی مهاجرتی گزینه‌ی مناسبی خواهد بود.

مشاوره مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی آن

وکیل و مشاوره مهاجرت به کانادا با بررسی شرایط متقاضی، بهترین و مناسب‌ترین راه را به او ارائه می‌دهد. پس به عنوان اولین گام برای اقدام به مهاجرت توصیه می‌کنیم حتما جهت مشاوره مهاجرت به کانادا با افراد متخصص در این حوزه در ارتباط باشید. برای مهاجرت به کانادا روش‌های مختلفی همچون مهاجرت تحصیلی، اسپانسرشیپ، کاری، سرمایه‌گذاری و پناهندگی وجود دارد که متقاضی برای انتخاب هر کدام از این روش‌ها نیاز به مشاوره و بررسی شرایط خود دارد؛ کارشناسان ما در سازمان مهاجرتی سپهر فلاحتی با بررسی و ارزیابی شرایط؛ بهترین مسیر مهاجرتی را به شما ارائه خواهند داد. در ادامه به بررسی برخی از خدمات مشاوره این سازمان و نحوه‌ی مشاوره برای هر پروسه‌ی مهاجرتی خواهیم پرداخت.

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

پروسه‌ی مهاجرت تحصیلی دارای بخش‌هایی است. بخش اول شامل دانش‌آموزانی که هنوز دیپلم دریافت نکرده‌اند و زیر ۱۸ سال سن دارند. برای این افراد از طریق پروسه‌ی دانش‌آموزی میتوان اقدام کرد. این دانش‌آموزان برای مهاجرت تحصیلی به مدرک زبان نیازی ندارند ولی بایستی یکی از والدین آن‌ها به عنوان قیم همراه متقاضی باشد در غیر این صورت یکی از اقوام فرد در کانادا که دارای اقامت دائم و یا سیتیزن است باید وکالت داشته باشد که سرپرستی و مراقبت از متقاضی را بر عهده دارد. کارشناسان ما می‌توانند با توجه به اولویت متقاضی برای دریافت پذیرش از مدارس دولتی و خصوصی در بخش‌های مختلف کانادا برای مهاجرت دانش‌آموزی فرد اقدام نمایند.

در مورد پروسه‌ی دانشجویی در مقطع لیسانس یا بالاتر، داشتن مدرک زبان الزامی است. کارشناسان ما با بررسی و اولویت و همچنین علاقه‌ی خود فرد در مورد دانشگاه و یا کالج، شهر محل تحصیل و حتی رشته تحصیلی انتخابی خود فرد برای متقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام می‌نمایند.

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق کار

در پروسه‌ی مهاجرت کاری به شرط آن که متقاضی از طرف کارفرمای کانادایی خود جاب آفر یا پیشنهاد شغلی داشته باشد می‌توانیم برای پروسه‌ی ورک پرمیت و دریافت LMIA (مجور و تاییدیه‌ی اداره‌ی کار کانادا) اقدام نماییم. پس به طور کلی می‌توان گفت در زمان مشاوره مهاجرت از طریق کار پیش نیازی وجود دارد و آن داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در کانادا است.

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

پروسه‌ی سرمایه‌گذاری در کشور کانادا برای استان‌های مختلف متفاوت است و هر استان شرایط خاص خود را دارد. به عنوان مثال یکی از روش‌های مهاجرت سرمایه‌گذاری به این کشور خرید بیرینس است. شرایط خرید بیزینسی که ما می‌توانیم برای متقاضی اقدام کنیم با توجه به تمکن مالی افراد متفاوت است. برای حداقل بیزینسی که متقاضی با خرید آن امکان مهاجرت به کانادا را خواهد داشت داشتن تمکن مالی حدود ۱۵۰ هزار دلاری است. نکته‌ای که دانستن آن برای متقاضی مهاجرت با سرمایه‌گذاری به کانادا لازم است این است که این بیزینس‌ها نرخ‌های مختلفی دارند ولی گزینه‌ای که برای اقدام جهت دریافت اقامت دائم مناسب است برنامه‌های بیزینسی است که از ۱۵۰ هزار دلار به بالا شروع خواهند شد.

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج همان پروسه‌ی اسپانسرشیپ همسر است. فردی که قصد دارد اسپانسر همسر خود شود باید حتما اقامت دائم کانادا و یا شهروندی کانادا را داشته باشد. با داشتن این مهم می‌توانیم برای پروسه‌ی اقامتی متقاضی اقدام نماییم. نکته‌ی مهم در رابطه با این برنامه‌ی مهاجرتی برای افرادی که در ایران هستند این است که حتما باید این ازدواج به صورت حضوری و عقد رسمی بر اساس چارچوب‌های مشخص شده‌ی ایرانی انجام شده باشد. تمامی این جزئیات در جلسات مشاوره‌ی ما بررسی خواهند شد.

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند

به عنوان مهم‌ترین نکته در مورد مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند باید در نظر داشته باشید که این پروسه هیچ امتیازی برای پدر و مادر نخواهد داشت. تنها نکته‌ی مثبتی که تولد فرزند در کانادا دارد این است که فرزند متولد شده در خاک کانادا می‌تواند پاسپورت کانادا دریافت کند و از همان بدو تولد شهروند کانادا محسوب می‌شود.

مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

یکی از تخصص‌های سازمان ما پناهندگی است که از داخل و خارج از کانادا مراجعین زیادی برای این پروسه‌ی مهاجرتی به سازمان مهاجرتی ما رجوع می‌کنند. فردی که قصد دارد از طریق پناهندگی وارد خاک کانادا شود و به این کشور مهاجرت کند حتما می‌بایست کلاینت در کانادا حضور داشته باشد تا ما بتوانیم برای پروسه‌ی پناهندگی برای متقاضی اقدام نماییم. فرد برای پناهندگی باید بتواند اثبات کند که در کشور خود امنیت جانی ندارد.

مشاوره مهاجرت به کانادا و ویژگی مشاور معتبر

برای تشخیص معتبر بودن یک موسسه مهاجرتی و اطلاع از اینکه آیا مشاور اطلاعات صحیحی در اختیار متقاضی قرار خواهد داد باید در اولین قدم تحقیق لازم را در مورد سازمانی که قصد همکاری با آن را دارید داشته باشید. اول از هر چیز به این نکته دقت کنید که آن شرکت مهاجرتی می‌بایست RCIC Number یا شماره‌ی لایسنس داشته باشد. این شماره قابل استناد و معتبر است. این شماره‌ی عضویت امکان سرچ شدن توسط متقاضی را دارد. شرکت و سازمان مهاجرتی معتبر باید به صورت رسمی زیر نظر مهاجرت کانادا کار کند.

مشاوره مهاجرت به کانادا در سازمان مهاجرتی سپهر فلاحتی

سازمان مهاجرتی “SEP Immigration” به مدیریت آقای سپهر فلاحتی، عضو رسمی انجمن وکلای مهاجرت کانادا (ICCRC) با شماره عضویت «R533959» ارائه دهنده خدمات گسترده مهاجرتی در کانادا از طریق روش‌های سرمایه‌گذاری، تحصیلی،‌ کار‌آفرینی، خوداشتغالی و اسپانسرشیپ و پناهندگی می‌باشد. سازمان مهاجرتی سپهر فلاحتی دارای مجوز رسمی از شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا است که در شهر تورنتو در استان انتاریو واقع شده است. مشاوران ما هم به صورت حضوری و هم به صورن آنلاین آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود. در حال حاضر حدود ۱۰ مشاور فعال در سازمان مهاجرتی ما آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی در تمامی زمینه‌های مهاجرت از داخل و خارج کانادا به شما عزیزان هستند.

 رزرو مشاوره آنلاین در سازمان مهاجرتی سپهر فلاحتی به شکل زیر انجام می‌گیرد:

 • کلمه‌ی «رزرو وقت مشاوره» به شماره‌ 4224 864(647) 1+​ در واتساپ ارسال گردد.
 • پس از مشخص شدن ساعت مشاوره؛ تایم ۲۰ الی ۳۰ دقیقه‌ای برای هر فرد جهت مشاوره اختصاص داده می‌شود.

علاوه بر این با تکمیل فرم ارزیابی رایگان در سایت؛ کارشناسان ما شرایط شما را به صورت رایگان بررسی و ارزیابی کرده و در صورتی که مسیر مهاجرتی متناسب با شرایط شما وجود داشته باشد با شما ارتباط خواهند گرفت.

چرا سازمان مهاجرتی سپهر فلاحتی را برای مشاوره مهاجرت به کانادا انتخاب کنید؟

از نقاط قوت سازمان مهاجرتی ما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دارا بودن تیمی حرفه‌ای

تیم «SEP Immigration» عضو انجمن وکلای مهاجرت کانادا بوده و تمام تلاش ما گرفتن نتیجه مطلوب برای متقاضیان است.

پاسخگویی سریع

کارشناسان ما تمامی درخواست‌های شما عزیزان را ظرف مدت ۴۸ ساعت پاسخ خواهند داد.

میزان موفقیت بالا در پرونده‌های مهاجرتی

ما با افتخار اعلام می‌کنیم که در سازمان مهاجرتی سپهر فلاحتی، توانسته‌ایم برای بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا از ایران و همچنین کشورهای دیگر در تمامی مسیر‌های مهاجرتی  اقامت دائم کانادا را دریافت کنیم.

راهنمایی‌های دقیق و صادقانه

هدف این سازمان، ارائه اطلاعات دقیق و کامل به متقاضیان است. ما همواره سعی می‌کنیم، تمام شرایط متقاضیان را بررسی کرده و بر همین اساس راهکارهای مهاجرتی مناسب با شرایط فرد را اعلام کنیم.

در سازمان مهاجرتی سپهر فلاحتی، در کل مسیر مهاجرت، سفر و بعد از ورودتان به کانادا همراه شما هستیم.

نمایش بیشتر بستن

فرم ارزیابی رایگان

دوست گرامی اطلاعات ورودی شما کاملا محفوظ بوده و صرفا جهت ارزیابی و امکان سنجی برنامه های مهاجرتی مختلف بررسی می گردد. در صورت وجود برنامه مهاجرتی مناسب با شرایط شما، مشاورین ما از طریق شماره تماسی که در فرم ذیل ثبت می نمایید با شما تماس می گیرند.

 • مشخصات فردی

 • Hidden
 • اطلاعات تماس

 • در صورتیکه در خارج از ایران زندگی می کنید، لطفا پیش کد تماس محل زندگی خود را وارد نمایید. مثال: شماره تماس در کانادا 0016478644224
 • اطلاعات تحصیلی

 • در حال تحصیل و یا فارغ التحصیل
 • زبان خارجی

 • اطلاعات تکمیلی

 • چنانچه سوال، توضیحات و اطلاعات تکمیلی دارید می توانید در این قسمت یادداشت بفرمایید.

  لوگو

  در شرکت سازمان مهاجرتی سپهر فلاحتی ما به شما اطمینان می دهیم که  شرایط مهاجرت کانادا را برایتان فراهم میکنیم.

  آدرس
  211 Finch Ave W, Toronto, ON, Canada M2R 1M2
  شماره تماس

  864-4224 (647) 1+