ویزای توریستی کانادا

کانادا، کشور بسیار زیبایی در آمریکای شمالی است؛ آب و هوای معتدل آن در جنوب و آب و هوای سرد آن در نزدیکی قطب شمال، کانادا را تبدیل به یکی از بهترین مقاصد گردشگری در فصل تابستان کرده است. وجود آبشارهای زیبا، دریاچه‌های فراوان و رشته کوه راکی در این کشور مناظر و طبیعت بکر و زیبایی را به این کشوربخشیده است و باعث جذب افراد زیادی از سراسر دنیا به این کشور شده است. شما نیز ممکن است مثل تعداد زیادی از افراد با دیدن تصاویر زیبای طبیعت کانادا تصمیم بگیرید به این کشور سفر کرده و این زیبایی‌ها را به چشم ببینید. به همین علت در این قسمت تصمیم گرفتیم برای شما شرایط و مراحل دریافت ویزا توریستی کانادا را توضیح دهیم.

ویزای توریستی کانادا چیست؟

اگر قصد شما از سفر به کانادا، تنها دیدن کانادا یا دیدار دوستان و آشنایان باشد و قصد تحصیل و یا کار در کانادا را نداشته باشید، با داشتن ویزای توریستی کانادا به سادگی می‌توانید وارد خاک کانادا شوید و از سفر خود لذت ببرید.

انواع ویزای توریستی کانادا

کانادا برای راحت‌تر شدن سفر به این کشور برای مسافران خود چند نوع ویزای توریستی در نظر گرفته است:

۱- ویزای توریستی سینگل یا یک بار ورود کانادا

ویزای سینگل کانادا برای افرادی مناسب است که تنها قصد یک بار سفر به کانادا را دارند و پس از آن تا چند سال نمی‌خواهند به کانادا سفر کنند. مدت  زمان اعتبار این ویزا در حالت کلی پنج ساله است، اما اعتبار این ویزا یک ماه پیش از اتمام اعتبار پاسپورت فرد تمام می‌شود. مدت زمانی که با این ویزا می‌توانید در کانادا اقامت کنید نیز ۶ ماه خواهد بود و بعد از آن باید خاک کانادا را ترک کنید.

۲- ویزای توریستی مولتیپل یا چند بار ورود کانادا

با داشتن ویزای مولتیپل کانادا شما می‌توانید تا یک ماه قبل از انقضا مدت زمان پاسپورت خود، هر چند بار که می‌خواهید وارد کانادا شده و در هر بار ورود

‌تا ۶ ماه در خاک کانادا بمانید.

‌۳- سوپر ویزا کانادا

این ویزا که مخصوص والدین و پدربزرگ و مادربزرگ افرادی است که اقامت دائم و شهروندی کانادا را دارند است. تفاوت و مزیت این ویزا نسبت به  سایر ویزاهای توریستی در این است که با داشتن این ویزا شما می‌توانید با هر بار ورود به کانادا تا ۲ سال در کانادا اقامت کنند.

تغییر زبان

    در شرکت سازمان مهاجرتی سپهر فلاحتی ما به شما اطمینان می دهیم که  شرایط مهاجرت کانادا را برایتان فراهم میکنیم.

    آدرس

    5300Yonge Street, Suite 205, Toronto, ON, M2N 5R2

    شماره تماس

    864-4224 (647) 1+